top of page

TEKSTO REDAGAVIMO KONFERENCIJA
2023 09 22

APIE REDĄ

Kiekvieną knygą, kurią skaitėte, suglostė tyli ir nematoma redaktoriaus ranka.

 

Ji gali padėti tekstui atsiskleisti arba, priešingai, padaryti jį nuobodžiai sunormintą ir neautentišką. Apie tekstų rengimo etapą – redagavimą, tokį svarbų literatūrai, iki šiol viešai beveik nekalbama, todėl šiemet pirmąkart rengiama teksto redagavimui skirta konferencija REDA.

 

Rašytojai, redaktoriai ir akademikai konferencijoje kalbės apie tai, kuo skiriasi turinio ir kalbos redagavimas, apie autoriaus vaidmenį redagavimo procese, apie kalbos kultūros ir kalbos politikos klausimus.

 

Konferenciją kuruoja rašytoja Gabija Grušaitė, redaktorė Aira Niauronytė, redaktorė ir leidėja Ūla Ambrasaitė, organizuoja Leidykla LAPAS kartu su festivaliu OPEN BOOKS.

Visus kviečiame ateiti į Nacionalinę dailės galeriją. Tie, kas turi rezervavę kvietimus (jų neliko per kelias valandas paskelbus apie konferenciją), galės sėdėti salėje, o kas jų neturi, užims laisvas vietas, jeigu tokių liks. Bus galimybė pranešimų klausytis ir Nacionalinės dailės galerijos foje geriant kavą (ten bus įgarsinimas). REDA – tai laikas ir erdvė susitikti su kolegomis ir ryšiams megzti. Nekantraujame pasimatyti gyvai! Bus „Huracán Coffee“ kavos ir saldainių „Pergalė“. 

------------------

Jeigu Jums ši programa atrodo vertinga, prisidėkite prie REDOS honorarų fondo Jums prieinama suma.

 

Prisidėti prie honorarų fondo

bottom of page